Od září 2021 jsme, s ohledem na naše časové možnosti, upravili naší akci PRVNÍ TŘI ZADARA“ a výzva bude pouze jednou v měsíci, obvykle v rámci zveřejnění aktuálního výletu. Stále platí, že zpracujeme třem z Vás objednávku zcela zdarma, až do rozsahu celého víkendového programu. Co pro to musíte udělat? Sledujte nás na Facebooku. Jakmile vyvěsíme příspěvek „ZADARA+datum od -do“, vyplňte náš objednávkový formulář a za Vaše jméno doplňte „CHCI ZADARA“ a odešlete. Prvním třem z Vás se ozveme obratem zpět a domluvíme se na dalších podrobnostech (Pokud nemáte přístup na FCB a chtěli byste akci využít, napište nám e-mail – my si Vás zapíšeme a ve stejnou chvíli, kdy akci zveřejníme na FCB, zašleme Vám potřebné informace do e-mailu).

Do budoucna bychom rádi zorganizovali pro malý počet účastníků, tematické nebo „sranda“ výlety. Pár nápadů v hlavě už máme, ale zatím není příznivá doba, hodně lidiček má stále obavy z pandemie a vládní opatření také ztěžují některé aktivity. Věříme ale, že není všem dnům konec. Jakmile se pro něco rozhodneme, najdete to právě zde, v aktualitách.

Máte-li sami nějaký pěkný nápad a chcete ho případně jen pomoci zrealizovat, dotáhnout do konce, dejte nám o sobě vědět. Protože kdo si hraje a kdo se toulá, ten nezlobí:)