Na této stránce naleznete cca jednou za měsíc zpracovaný menší výlet pro Vaši inspiraci a praktické seznámení se s některými z našich služeb. Výlety jsou ke stažení zcela zdarma.  O umístění nového příspěvku Vás budeme informovat na našem Facebooku. Výlety zde  zveřejněné jsou zpracovány pouze v tzv. základu. Výlety zpracovávané na základě Vašich objednávek, obsahují více informací, mapových podkladů a dalších drobností, přesně podle Vašich individuálních představ. Pro uživatele mapy.cz, je také samozřejmostí zaslání odkazu na zpracované mapy tak, aby s trasou mohli pracovat přímo v mobilním zařízení, podle své aktuální polohy. Zde zpracované výlety jsou tedy jen malou ukázkou toho,  co pro Vás můžeme udělat.

Najdete zde vždy tři poslední zpracované věci. Pokud o nějakou z nich projevíte zájem a budete chtít doplnit ještě nějaké informace, zaslat mapy atp., napište nám o tom do e-mailu, zašleme Vám toto zdarma, dle Vašeho přání. Neseďte doma a objevujte ☺

Římov a jeho okolí – 3/2021

Zveme Vás dnes do malé obce Římov, která je známá především poutním areálem a netradiční křížovou cestou. Nedejte se mýlit, tento výlet rozhodně není jen pro věřící! I když… každý z nás v něco věří a v současné době snad všichni věříme, že zase bude lépe! Nenechte se odradit nepřízní současných dní a připravte se na dny svobodného a volného pohybu.

Známý i neznámý LIBEREC – 2/2021

Tentokrát Vás zveme do krajského města severočeského kraje, do LIBERCE. Ale… ne do ZOO ani na Ještěd, ale za krásnými historickými budovami, do Liebiegova městečka, na letecký simulátor…. a je toho mnohem víc. V případě Vašeho zájmu Vám připravíme další informace, šité Vám na míru !

Haškova Lipnice – 1/2021

První výlet roku 2021 jsme pro Vás připravili ve jménu oblíbeného spisovatele Jaroslava Haška. Navštivte s námi místo, kde se narodil dobrý voják Švejk.