Na této záložce najdete každý měsíc nový výlet, který Vám může být pomyslným odrazovým můstkem pro Vaše další plány. Ke stažení zde budou vždy poslední tři.

Máte nějaký vlastní nápad, kam byste chtěli zavést? Máte k výletu nějaké otázky nebo si přejete doplnit informace, přidat mapku, zjistit něco konkrétního? Směle do toho!

Napište nám na kontaktní e-mail: info@cechynamiru.cz a my se Vám ozveme – společně doladíme vše potřebné.

Kolem Josefova dolu – 11/2021

Další podzimní výlet jsme pro Vás naplánovali do našich oblíbených Jizerských hor, do blízkého okolí Josefova dolu. Projdeme se kolem potoka Jedlová, pokocháme se vodopády a navštívíme místo spojené s vodní tragédií naší země. Smutnou událost připomíná pomník, ale dnes už není důvod zde truchlit. Je to místo a nádechem tajemna i skvělé místo k odpočinku. Na této trase je krásně po celý rok, jen je třeba se přizpůsobit aktuálnímu počasí. Tak neseďte doma a pojďte se s námi toulat.

Podzimní návštěva Libereckého kraje – 10/2021

Říjnový výlet jsme pro Vás naplánovali do Libereckého kraje, do méně známých míst katastrálního území Jablonné v Podještědí. V rámci pohodové procházky můžete navštívit zámek Lemberk, pokochat se nádhernými roubenkami, projít malebnou lipovou alejí, odpočinout si a osvěžit se u studánky sv. Zdislavy a ….. je toho mnohem víc, tak se podívejte a pěkně si to užijte ! Ať Vám ani podzim nevezme náladu objevovat krásná místa naší zemičky.

Babí léto na Vysočině – 9/2021

Na toulání měsícem září jsme si vybrali Vysočinu, kterou máme velmi rádi za každého počasí. Zveme Vás na poutní místo – vrchol Křemešník a jeho blízké okolí. Naplánovali jsme kratší cestu, kterou lze různě kombinovat, zcela k Vaší spokojenosti. Užijte si zajímavé místo a překrásné okolí, které můžete v tomto čase využít i ke sběru hub. Mějte krásné babí léto!