Na této záložce najdete každý měsíc nový výlet, který Vám může být pomyslným odrazovým můstkem pro Vaše další plány. Ke stažení zde budou vždy poslední tři.

Máte nějaký vlastní nápad, kam byste chtěli zavést? Máte k výletu nějaké otázky nebo si přejete doplnit informace, přidat mapku, zjistit něco konkrétního? Směle do toho!

Napište nám na kontaktní e-mail: info@cechynamiru.cz a my se Vám ozveme – společně doladíme vše potřebné.

Babí léto na Vysočině – 9/2021

Na toulání měsícem září jsme si vybrali Vysočinu, kterou máme velmi rádi za každého počasí. Zveme Vás na poutní místo – vrchol Křemešník a jeho blízké okolí. Naplánovali jsme kratší cestu, kterou lze různě kombinovat, zcela k Vaší spokojenosti. Užijte si zajímavé místo a překrásné okolí, které můžete v tomto čase využít i ke sběru hub. Mějte krásné babí léto!

Za hranice a zase zpátky – 8/2021

Na konci léta Vás netradičně zavedeme nejprve za hranice naší krásné země a potom nádhernou procházkou skalami zpátky, do nejníže položeného města. K přesunu využijeme nejen vlastní nožky, ale i vlak a přívoz. Užijte si toulání, přírodní scenérie a především krásné výhledy!

Na Valašsko nejen za Frgály – 7/2021

I v červenci zůstáváme na Moravě, ale přesouváme se kousek dál, do Zlínského kraje. Nepůjdeme po stopách Frgálů ani Slivovice, projdeme se po místech, která jsou spjata s koncem války a tragédiemi zdejších obyvatel. Jde o pohodový výlet s možnostmi příjemných posezení. Užijte si toulání a poznávání i zapadlejších koutů naší krásné země.