Na této stránce naleznete cca jednou za měsíc zpracovaný menší výlet pro Vaši inspiraci a praktické seznámení se s některými z našich služeb. Výlety jsou ke stažení zcela zdarma.  O umístění nového příspěvku Vás budeme informovat na našem Facebooku. Výlety zde  zveřejněné jsou zpracovány pouze v tzv. základu. Výlety zpracovávané na základě Vašich objednávek, obsahují více informací, mapových podkladů a dalších drobností, přesně podle Vašich individuálních představ. Pro uživatele mapy.cz, je také samozřejmostí zaslání odkazu na zpracované mapy tak, aby s trasou mohli pracovat přímo v mobilním zařízení, podle své aktuální polohy. Zde zpracované výlety jsou tedy jen malou ukázkou toho,  co pro Vás můžeme udělat.

Najdete zde vždy tři poslední zpracované věci. Pokud o nějakou z nich projevíte zájem a budete chtít doplnit ještě nějaké informace, zaslat mapy atp., napište nám o tom do e-mailu, zašleme Vám toto zdarma, dle Vašeho přání. Neseďte doma a objevujte ☺

Vodopády Satiny – Beskydy

Beskyde, Beskyde….. je čas vyrazit i na východ, a tak Vás v červnu zveme na pohodové toulání pod vrcholem těchto nádherných hor, které nás okouzlily svou čistotou a malebnými výhledy. Vydejte se cestou kolem vodopádů k lanovému centru Opičárna, které u nás nemá obdoby. Toulejte se, poznávejte, užívejte si slunečných dní.

Mlčeti zlato, cestovat STŘÍBRO 🙂

V rámci květnového výletu jsme se rozhodli představit Vám Stříbrné město, ve kterém můžete strávit krásný den. Aktivně i pasivně, přesně tak, jak si budete přát…..

Přírodní park Orlice – 4/2021

Dubnový výlet Vás zavede do přírodního parku Orlice v Královehradeckém kraji. Projdeme se od hradu ke hradu, malebnou krajinou kolem Divoké Orlice. Cestou uvidíme zajímavé objekty a navštívit můžeme i pěknou rozhlednu. Tak dobré botky na nohy, batůžky na záda, úsměv a dobrou náladu a můžeme vyrazit. Na výchozí bod – vlaková zastávka Litice nad Orlicí.