Máte své vlastní plány i naplánované trasy a jen si potřebujete něco málo ujasnit? Chcete jen pomoc s lepší trasou nebo přidat/ubrat kilometry? Rádi Vám pomůžeme – napište nám na kontaktní e-mail, ozveme se Vám a dáme vše dohromady tak, abyste mohli v klidu a pohodě vyrazit. Rádi Vám případně „přibalíme“ vlastní typy a zkušenosti s cestou, ubytováním, restaurací, aktivitami….

Chcete ke svému výletu nebo dovolené zjistit konkrétní informace – aktuální otevírací dobu, ceny vstupenek, dostupnost ubytování, dopravní spojení? Žádný problém. Vyplňte náš objednávkový formulář, obratem Vás zkontaktujeme a zašleme potřebné informace.

Nechcete ztrácet čas plánováním a vymýšlením? Bezva! Přesně tohle totiž baví nás. Pokud máte alespoň trochu jasno, kam, kdy a na jak dlouho chcete vyrazit, připravíme Vám několik možných variant a tu Vámi zvolenou dopilujeme do posledního detailu, abyste si zasloužené volno mohli užít na maximum.

Své služby nabízíme i větším skupinám, kterým pomůžeme připravit a zorganizovat program, vyhledat nejvhodnější ubytování a aktivity, atp.

Obrátit se na nás mohou i tuzemské cestovní kanceláře, kterým rádi zpracujeme výlety pro jejich pravidelné poznávací zájezdy.

Nejčastěji využívané služby:

Pokud necestujete vlastním vozem, zjistíme nejlepší dostupnost veřejnou dopravou, včetně cen jízdného; pokud to bude možné, provedeme Vám rezervaci jízdenek na Vaše jméno, popřípadě jízdenky zakoupíme a zašleme.

O Vámi vybrané lokalitě zpracujeme maximální množství konkrétních informací, dle Vašich preferencí (např.výčet dostupných aktivit, zajímavé objekty k návštěvě včetně otevírací doby a cen vstupného, možnosti provedení rezervace, dostupnost pěších nebo cyklo tras, a další)

Dle Vašich preferencí naplánujeme krátký výlet i pořádnou túru nebo cyklotrasu; zašleme Vám podrobný itinerář, včetně mapového podkladu, podrobného popisu trasy, její náročnosti, variant zkrácení či prodloužení, možností občerstvení atp.

V případě zájmu o hrady, zámky nebo sakrální památky, zpracujeme jejich stručnou historii popis a případně dohledáme a zašleme i legendu nebo pověst, která se k danému objektu váže.

Pokud nemáte vybranou konkrétní lokalitu, ale víte, o jaké aktivity máte zájem, vyhledáme vhodné místo (oblast) za Vás, na základě Vámi zadaných požadavků; nabídneme více variant a podle Vašeho výběru se dohodneme na dalších možnostech

Na základě Vašich preferencí a požadavků zjistíme nejvhodnější dostupná ubytovací zařízení a podmínky rezervace; při našem hledání vycházíme z vlastních zkušeností, recenzí a dalších podkladů, s cílem najít to nejlepší za rozumnou cenu. Bude-li to možné, nabídneme více variant a ke každé připojíme zjištěná pozitiva i negativa, abyste se mohli co nejlépe rozhodnout

Zvládneme toho ale mnohem více – snažíme se přizpůsobit a zvládnout veškeré Vaše požadavky, které jsou velmi individuální, a tak se nás nebojte zeptat, pokud jste si z uvedeného výčtu nevybrali.