NOVINKA/AKCE:  Od 1. 6. 2021 spouštíme akci „PRVNÍ TŘI ZADARA“ – třikrát v měsíci zpracujeme třem z Vás objednávku zcela zdarma, v rozsahu den nebo víkend. Co pro to musíte udělat? Sledujte nás na Facebooku. Jakmile vyvěsíme příspěvek „ZADARA+datum od -do“, vyplňte náš objednávkový formulář a za Vaše jméno doplňte „CHCI ZADARA“ a odešlete. Prvním třem z Vás se ozveme obratem zpět a domluvíme se na dalších podrobnostech. Těšíme se na Vás!!

(akce bude trvat minimálně do konce roku 2021)

 

Pokud máte alespoň nějakou představu o tom, jak svůj den, víkend nebo dovolenou chcete strávit, ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře, ve kterém vyplňte základní parametry a my Vás kontaktujeme, abychom doladili detaily. Každá objednávka je individuální, ale pro Vaši představu uvádíme nejčastěji využívané služby:

Pokud necestujete vlastním vozem, zjistíme nejlepší dostupnost veřejnou dopravou, včetně cen jízdného; pokud to bude možné, provedeme Vám rezervaci jízdenek na Vaše jméno, popřípadě jízdenky zakoupíme a zašleme.

O Vámi vybrané lokalitě zpracujeme maximální množství konkrétních informací, dle Vašich preferencí (např.výčet dostupných aktivit, zajímavé objekty k návštěvě včetně otevírací doby a cen vstupného, možnosti provedení rezervace, dostupnost pěších nebo cyklo tras, a další)

Dle Vašich preferencí naplánujeme krátký výlet i pořádnou túru nebo cyklotrasu; zašleme Vám podrobný itinerář, včetně mapového podkladu, podrobného popisu trasy, její náročnosti, variant zkrácení či prodloužení, možností občerstvení atp.

V případě zájmu o hrady, zámky nebo sakrální památky, zpracujeme jejich stručnou historii popis a případně dohledáme a zašleme i legendu nebo pověst, která se k danému objektu váže.

Pokud nemáte vybranou konkrétní lokalitu, ale víte, o jaké aktivity máte zájem, vyhledáme vhodné místo (oblast) za Vás, na základě Vámi zadaných požadavků; nabídneme více variant a podle Vašeho výběru se dohodneme na dalších možnostech

Na základě Vašich preferencí a požadavků zjistíme nejvhodnější dostupná ubytovací zařízení a podmínky rezervace; při našem hledání vycházíme z vlastních zkušeností, recenzí a dalších podkladů, s cílem najít to nejlepší za rozumnou cenu. Bude-li to možné, nabídneme více variant a ke každé připojíme zjištěná pozitiva i negativa, abyste se mohli co nejlépe rozhodnout

Zvládneme toho ale mnohem více – snažíme se přizpůsobit a zvládnout veškeré Vaše požadavky, které jsou velmi individuální, a tak se nás nebojte zeptat, pokud jste si z uvedeného výčtu nevybrali. Je jen na Vás, zda si necháte od nás naplánovat jeden výlet nebo celou dovolenou. Nejdůležitější je, abyste svůj volný čas využili naplno a přesně podle Vašich představ.