Za naše služby si účtujeme paušální částku, která závisí na rozsahu Vašich požadavků a časové náročnosti. Pro Vaší orientaci lze uvést, že cena za jednodenní program se obvykle pohybuje kolem 200 Kč, program aktivit na víkend v základu kolem 300 Kč a dovolená kolem 1.000 Kč. S přesnou cenou Vaší objednávky Vás seznámíme, jakmile od Vás dostaneme základní informace.

Pokud budete naše služby využívat opakovaně, máme pro Vás připravené zajímavé slevy. 

Pokud pro Vás budeme kupovat vstupenky, jízdenky atp., vyúčtujeme Vám tyto zvlášť a za nákup si neúčtujeme žádnou provizi. 

Pokud pro Vás budeme hledat vhodné ubytování, neúčtujeme si žádnou provizi. My sami žádný objekt nepronajímáme a nejsme ani vázáni žádnými smlouvami s konkrétními poskytovateli ubytování. To nám dává možnost vybírat na základě zkušeností i zpětné vazby od Vás. Zařídíme pro Vás rezervaci a zašleme Vám k ní veškeré podklady. Platbu za ubytování provedete přímo u ubytovatele. 

Na základě Vašich informací a po akceptaci ceny vše zpracujeme v co nejkratším možném termínu. Poté se s Vámi spojíme a zašleme Vám údaje k platbě. Po připsání příslušné částky na náš účet Vám OBRATEM zašleme veškeré zpracované materiály. Následné drobné změny a úpravy jsou již zahrnuty v ceně.